Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dyżur pracownika ZUS

Data publikacji: 2018-07-09, Data modyfikacji: 2018-07-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Zapraszamy do skorzystania z porad ekspertów ZUS podczas dyżuru telefonicznego. W trakcie dyżuru możesz zapytać, jakie warunki musisz spełnić, aby nabyć prawo do świadczenia przedemerytalnego. Eksperci ZUS czekać będą na Państwa telefony 26 lipca w godz. 10.00-12.00 pod nr tel. 54 23 07 213.

Również w tym dniu o godz. 12.00 odbędzie się dyżur pracowników ZUS w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych Oddziału Okręgowego we Włocławku. W trakcie dyżuru dowiesz się więcej o „uldze na start”, e-Składce czy też elektronicznych zwolnieniach lekarskich.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące e-Składki, czyli opłacania składek po 1 stycznia 2018 r., możesz przyjść 27 lipca na Drzwi Otwarte do Inspektoratu ZUS we Włocławku. Podczas indywidualnych konsultacji dowiesz się m.in. jak wypełnić przelew, jak ZUS rozliczył Ci wpłaty w ramach ubezpieczenia i funduszy. Drzwi otwarte odbędą się w godz. 10.00 – 14.00.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola