Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dziś na miłośników ślizgania na lodowisku będzie czekać atrakcja – degustacja gorącej czekolady do picia

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Na miłośników ślizgania o godz. 11.00 na lodowisku przy ul. Wysokiej będzie dzisiaj czekała dodatkowa atrakcja - bezpłatna degustacja gorącej czekolady do picia. Natomiast w czwartek 13 lutego o godz. 11.00, amatorzy czekolady będą się mogli pojawić na lodowisku przy Hali Mistrzów.

 

Warto dodać, że w czasie ferii, do piątku 14 lutego, za okazaniem legitymacji szkolnej, uczniowie mogą korzystać z obiektów za darmo. W czasie ferii dzieci i młodzież zapraszamy także do małej hali OSiR na bezpłatne zajęcia. Od godz. 8.30 do godz. 11.00 przeznaczone są one dla uczniów szkół gimnazjalnych, a od godz. 11.00 do godz. 13.00 - dla uczniów szkół podstawowych. Harmonogram sportowych zajęć feryjnych jest dostępny na: http://www.wloclawek.pl/g2/2014_01/7696_fileot.pdf.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola