Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dziś odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dorosłych (50+), zainteresowanych udziałem w zajęciach plastycznych po nazwą „Kuferek”

Data publikacji: 2014-01-29, Data modyfikacji: 2014-01-29
A A AWydrukDrukuj  
 

Spotkanie rozpocznie się w Klubie „Stara Remiza” przy ul. Żabiej o godz. 11.00. Zaproszenie kierowane jest do osób dorosłych (50+), niekoniecznie posiadających uzdolnienia plastyczne, ale mających chęci i pasję tworzenia. Zajęcia dają możliwość zapoznania się z różnymi tradycyjnymi i nowymi technikami plastycznymi. Wszystkiego o zajęciach plastycznych po nazwą „Kuferek” dowiedzieć się można pod nr tel. 54 232 10 22.

 

Przypomnijmy, że „Stara Remiza” ma także w swojej ofercie zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku od 6 lat pn. „Kraina wyobraźni”, o których więcej można przeczytać na stronie internetowej: http://www.wckwloclawek.pl/News.php?portal_newsPage=2&id=789

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola