Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ferie na sportowo. Dziś w małej hali OSiR rozpoczynają się bezpłatne zajęcia dla dzieci. Można również za darmo korzystać z miejskich lodowisk

Data publikacji: 2014-02-03, Data modyfikacji: 2014-02-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Miejski Szkolny Związek Sportowy zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym na bezpłatne zimowe ferie w małej hali OSiR. Od godz. 8.30 do godz. 11.00 odbywają się zajęcia dla uczniów szkół gimnazjalnych, a od godz. 11.00 do godz. 13.00 zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. Dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z piłki siatkowej, koszykówki, judo, gimnastyki, futsalu, capoeiry, unihokeja. Zaplanowano również naukę gry w szachy oraz gry i zabawy zwinnościowe.

 

Na scenie, podobnie jak w ubiegłym roku, od 11.00 do 13.00 będą odbywały się zajęcia plastyczne (glina, pastele, masa solna, farby). Wszystkie dzieci będą również miały możliwość uczestnictwa w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w warsztatach pod hasłem „trzymaj formę” – o zdrowym odżywianiu i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Wszystkie zajęcia poprowadzą wykwalifikowani pedagodzy i trenerzy. Podczas zajęć będzie zapewniona opieka medyczna. Jedynymi „biletami wstępu” na zajęcia będą: ważna legitymacja szkolna oraz strój sportowy i obuwie zmienne. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr tel. 607  754 135. Harmonogram zajęć w hali OSiR jest również dostępny na: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/12756_52849.html Zajęcia finansowane są przez Urząd Miasta Włocławek. Również na miejskich lodowiskach można w dni robocze jeździć za darmo. W terminach od 3 do 7 lutego oraz od 10 do 14 lutego w godzinach od 9.00 do 14.10 (wejścia: 9.00, 11.00, 13.00) uczniowie z włocławskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej mają wstęp wolny na miejskie lodowiska (usytuowane przy Hali Mistrzów i Międzyosiedlowym Basenie Miejskim). Zapraszamy.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola