Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

GDZIE TO JEST? Jeszcze do niedzieli można słać odpowiedzi do ratusza w zabawie na ferie

Data publikacji: 2014-02-14, Data modyfikacji: 2014-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Zachęcamy do odnalezienia we Włocławku kierunkowskazu, który pokazuje ile kilometrów dzieli nas np. od Płocka, a ile od Krakowa. Wystarczy rozpoznać, gdzie w naszym mieście znajduje się „róża wiatrów”.

 

Prezentujemy  jąna facebookowym profilu ratusza:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.703148063059141.1073742109.212959868744632&type=1. Odpowiedzi prosimy przesyłać na prasa@um.wloclawek.pl do 16 lutego. W treści maila wpisujemy odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko, a w tytule: „zabawa na ferie”. Spośród nadsyłających, wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma od ratusza miejski kalendarz. Nazwisko zwycięzcy podamy 17 lutego na profilu ratusza na Facebooku. Nagrodę można obejrzeć tutaj: http://www.wloclawek.pl/zdjecia/?kat=759&page=1

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola