Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gołębie Niemieckie Wystawowe / Wystawa Włocławek / Rozpłód

 
Wystawa we Włocławku 2018 zaliczona!!!! Pojechałem na nią z myślą aby zakupić JEDNEGO samca czerwonego rasy Niemiecki Wystawowy. Niestety ale kiedy ujrzałem kilka urodziwych ptaków, pod wpływem emocji razem z tata zakupiliśmy piątkę gołębi. Ptaki dość dobrze ocenione, ale najważniejsze że mi się podobają.... Kolejna wystawa na jaką się wybieram odbędzie się za tydzień w Łącku. Mam zamiar dalej kontynułować zakupy tych ptaków lecz bardziej rozważnie bo przekroczyłem ustalony limit. Moje grupy na facebooku: GOŁĘBIE OZDOBNE I POCZTOWE: facebook.com/groups/1702902993318884/ Bażanty i Drób Ozdobny: facebook.com/groups/1708055472846937/ Kanał kolegi: youtube.com/channel/UCAcTKy-FKaFvbnmBr_QvDIA Zapraszam do Lajkowania, Komentowania i Subskrybowania. Pozdrawiam.

 


Emil-Hodowca Ptactwa Ozdobnego
 
Data pliku video: 2018-11-25, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola