Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jeszcze w tym roku, wykonawca wyłoniony w trybie przetargu sporządzi analizy i opracuje ważną dla Włocławka dokumentację

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-18
A A AWydrukDrukuj  
 

AGERON Polska Michał Zieliński z Warszawy, za cenę brutto 725.564,70 zł, w terminie do 31 października br. wykona trzy dokumenty: analizę rynku pracy miasta Włocławek i jego obszaru funkcjonalnego oraz branże przyszłości w rozwoju miasta, strategię rozwoju miejskich obszarów funkcjonalnych Włocławka na lata 2014-2020 oraz studium komunikacyjne dla miasta Włocławka i jego obszaru funkcjonalnego.

 

Wykonawca we własnym zakresie zbierze dane niezbędne do wykonania opracowań i przeprowadzenia analiz. Dokumenty powstaną w ramach projektu: „Delimitacja miejskich obszarów funkcjonalnych Włocławka oraz wsparcie ich rozwoju poprzez przygotowanie dokumentów planistyczno-strategicznych”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz z budżetu państwa. Warto dodać, że realizacja tego projektu jest efektem przystąpienia przez Gminę Miasto Włocławek w partnerstwie z gminami: Brześć Kujawski, Lubanie, Włocławek, Fabianki oraz Bobrowniki do konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i otrzymaniem dotacji na jego zrealizowanie. Ogłoszenie o wyborze oferty najkorzystniejszej jest opublikowane pod adresem: http://www.wloclawek.pl/g2/2014_02/7733_fileot.pdf

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola