Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Już blisko 40 firm korzysta z usług Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości. W marcu pojawią się tam dwie kolejne

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 

Od początku bieżącego roku do Inkubatora przy ul. Toruńskiej wprowadziło się 10 nowych firm, a od marca - 2 kolejne korzystać będą z jego usług. Warto dodać, że Inkubator na bieżąco aktualizuje swoją ofertę dla przedsiębiorców i obecnie dysponuje 3 pomieszczeniami biurowymi oraz 4 pomieszczeniami magazynowymi do wynajęcia.

 

Przypomnijmy, że misją Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości jest także tworzenie sprzyjających warunków do powstawania i rozwoju firm. Odbywają się więc tutaj spotkania, szkolenia i seminaria skierowane do przedsiębiorców czy zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wczorajszego seminarium, które adresowane było do przedsiębiorców z branży ICT (techniki informacyjne  i komunikacyjne):  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1440712316165940.1073741845.1410561972514308&type=1 Szczegółowych informacji o ofercie Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości warto natomiast szukać na stronie: http://www.inkubator.wloclawek.pl

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola