Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Kujawskie Poręczenia Kredytowe” zachęcają przedsiębiorców do korzystania z dogodniejszych warunków udzielania poręczeń

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-18
A A AWydrukDrukuj  
 

„Kujawskie Poręczenia Kredytowe” Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, której większościowym udziałowcem jest Gmina Miasto Włocławek, powstała z myślą o wspieraniu lokalnych przedsiębiorców z sektora MŚP. Celem działania spółki jest ułatwienie przedsiębiorcom korzystania z kredytów i pożyczek przeznaczonych na rozwój przedsiębiorstw, poprzez udzielenie poręczenia ich spłaty.

 

W trakcie swojego rozwoju firmy napotykają na szereg barier. Jedną z nich jest bariera finansowa związana z ograniczonymi możliwościami pozyskania kapitału na dalszy rozwój. Problem ten dotyczy szczególnie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zmianie w projekcie finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, wydłużono przedsiębiorcom możliwość korzystania ze wsparcia do 30 czerwca 2015 r. Poprawiły się również warunki udzielania poręczeń. Zwiększono kwotę poręczenia do 360 tys. zł (nie więcej niż 80 % kwoty kredytu) oraz - dzięki możliwości wykorzystania pomocy de minimis - stosowane są rabaty cenowe dochodzące do 75% standardowej opłaty. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.kujawskie.poreczeniakredytowe.pl

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola