Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Międzynarodowo we Włocławku. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa gości studentów z Turcji

Data publikacji: 2014-02-26, Data modyfikacji: 2014-02-26
A A AWydrukDrukuj  
 

Grupa 24 studentów z czterech uniwersytetów w Turcji rozpoczęła studia w PWSZ we Włocławku. Razem z siódemką, która przyjechała w poprzednim semestrze, stanowią oni liczną grupę obcokrajowców, którzy wybrali  włocławską PWSZ na miejsce nauki w ramach programu Erasmus+. Wszyscy studiować będą na filologii angielskiej przez jeden lub dwa semestry.

 

Włocławska PWSZ już od ośmiu lat prowadzi w ramach Programu Erasmus ożywioną wymianę studentów, nauczycieli akademickich i pracowników administracji. W tym roku uczelnia pozyskała kolejną Kartę Erasmus na lata 2014-2020, a także wysoką dotację na rok 2014/2015 na sfinansowanie tej wymiany. Studenci PWSZ wyjeżdżający do uczelni partnerskich oprócz stypendium z Erasmusa mogą liczyć na dofinansowanie z uczelni. Informacja jest opublikowana pod adresem: https://nowa.psww.pl/pl-PL/

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola