Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MŚ: wyjaśnienie dot. artykułu redakcji "OKO.press"

Data publikacji: 2017-08-24, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
MŚ: wyjaśnienie dot. artykułu redakcji

- MŚ informuje:

W związku z artykułem "OKO.press" ujawnia niejawną odpowiedź Polski. Trybunał Sprawiedliwości UE ma cofnąć zakaz wycinki Puszczy, a jeśli nie, to KE musi zapłacić 3,2 mld zł ", zamieszczonym 22 sierpnia 2017 r. na portalu "OKO.press" Ministerstwo Środowiska informuje:

Dostęp do odpowiedzi, którą Rząd Rzeczypospolitej Polskiej przekazał 4 sierpnia 2017 r. do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, mają tylko i wyłącznie strony postępowania, czyli Rząd RP oraz Komisja Europejska, zgodnie z art. 22 § 2 Regulaminu postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości.

Celem tego przepisu jest zapewnienie bezstronności Trybunału Sprawiedliwości i zapobieżenie wpływaniu przez podmioty nieuczestniczące w postępowaniu na rozstrzygnięcie Trybunału. W związku z tym treść odpowiedzi Rządu RP nie podlega udostępnieniu.

Jednocześnie zgodnie z regulaminem postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości możliwy jest publiczny dostęp do postanowień i wyroków Trybunału.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: MŚ
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola