Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„MULTIMEDIALNY WŁOCŁAWEK”. W piątek w Zespole Szkół Integracyjnych odbędą się zajęcia pokazowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Trwają zapisy chętnych nauczycieli

Data publikacji: 2014-02-05, Data modyfikacji: 2014-02-05
A A AWydrukDrukuj  
 

W piątek 7 lutego w godz. 9.30 - 11.00 w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 przy ul. Wienieckiej, Joanna Osowska - doradca metodyczny CDiE, przeprowadzi zajęcia pokazowe dla uczniów szkół podstawowych, z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Tematem spotkania będzie „MULTIMEDIALNY WŁOCŁAWEK”.

 

W spotkaniu uczestniczyć będą dzieci, przebywające na półkoloniach feryjnych, które w interaktywnej formie poznają m.in. symbole miejskie czy ciekawe miejsca we Włocławku. Będą także poznawać miasto na fotografiach czy poprzez interaktywne gry jak np. wspólne malowanie panoramy Włocławka. Nauczyciele, zainteresowani obserwacja zajęć, mogą się zgłosić do organizatora - Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w CDiE we Włocławku, pod nr 54 232 63 07. Propozycja jest skierowana do nauczycieli każdego przedmiotu, ze wszystkich etapów edukacyjnych. Więcej informacji na stronie: http://www.cdie-wloclawek.pl/aktualnosci_odn.html#430

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola