Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ponad połowa decyzji podatkowych trafiła już do adresatów

Data publikacji: 2014-02-07, Data modyfikacji: 2014-02-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Ponad połowa z 37 tysięcy pism została już dostarczona włocławianom. Przypominamy, że do aktualnie doręczanych decyzji podatkowych nie załączono już formularzy dowodów wpłat. Każdy adresat otrzymuje indywidualny numer konta wskazany w decyzjach ustalających wysokość zobowiązania podatkowego.

 

Uiszczając podatek w kasie Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13, podatnik nie musi wypełniać dowodu wpłaty, wystarczające jest przedstawienie w kasie otrzymanej decyzji ustalającej wysokość podatku; oczywiście podatek można uiszczać nie tylko w kasie UM Włocławek, ale również np. w banku, na poczcie czy w formie przelewu internetowego. Osoby prawne będące płatnikami wyżej wymienionych podatków, w stosownych pismach zostały poinformowane o nadanych indywidualnych numerach rachunków bankowych. W przypadku wątpliwości, bliższe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Mieszkańców, stanowisko Wydziału Finansów, tel. 54 41 44 724. Dodajmy, że w przypadku nieobecności mieszkańca urzędnik jest zobowiązany zostawić w skrzynce pocztowej zawiadomienie o możliwości odbioru korespondencji w siedzibie Urzędu. Doręczyciel może również przekazać pismo osobom trzecim (pełnoletniemu domownikowi, sąsiadowi lub dozorcy domu), jednak również wtedy umieszczane jest zawiadomienie w oddawczej skrzynce pocztowej lub na drzwiach mieszkania adresata, albo w widocznym miejscu przy wejściu na posesję. Pracownicy doręczający decyzje podatkowe posiadają legitymacje służbowe wydane przez Urząd Miasta Włocławek. Osoby te nie przyjmują żadnych wpłat. Doręczanie decyzji zakończy się pod koniec lutego br.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola