Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ratusz ogłasza zabawę foto pn. RODZINNY SPACER NA PRZYSTAŃ

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 

Nowa przystań na Wiśle to ostatnio ulubione miejsce weekendowych spacerów włocławian. Zachęcamy do fotografowania miłych chwil, towarzyszących takim przechadzkom. Do 10 marca warto przesłać do ratusza zdjęcie z rodzinnego spaceru na przystań. Jedna rodzina może przesłać jedną fotografię.

 

W mailu na adres: prasa@um.wloclawek.pl prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu wytypowanego członka rodziny (np. autora zdjęcia) – tak, by w późniejszym etapie zabawy można było podać, że na zdjęciu znajduje się np. rodzina pana Michała. Po 10 marca, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, ratusz wyłoni pięć najciekawszych fotografii, na które mieszkańcy będą mogli następnie zagłosować w specjalnej ankiecie (do 20 marca). Autor zdjęcia, które zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę. Niezależnie od liczby członków danej rodziny, będzie to rodzinny pakiet, na który składają się cztery koszulki z nowym miejskim nadrukiem. Koszulki można obejrzeć tutaj:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=711817142192233&set=a.711817055525575.1073742137.212959868744632&type=1&theater Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola