Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych

Data publikacji: 2017-09-06, Data modyfikacji: 2017-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza do udziału w Akademii Inwestycji Szerokopasmowych, której celem jest edukacja w zakresie usprawnienia procesów i obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych.

Cykl zainauguruje konferencja „Redukcja kosztów budowy sieci szerokopasmowych”, której adresatem są przedstawiciele samorządów, przedsiębiorcy telekomunikacyjni oraz organizacje zrzeszające przedsiębiorców.

Podczas spotkania odbędą się wykłady oraz dyskusje z przedstawicielami administracji rządowej, samorządów oraz przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Ich celem jest podsumowanie i wymiana doświadczeń w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych w sieci szerokopasmowe.

Konferencja odbędzie się 14 września 2017 r. w Warszawie, w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre w godz. 9:00-16:00.

Zapisać można się przez stronę lub wysyłając zgłoszenie na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl.

Od 18 września 2017 r. do 30 listopada 2017 r. w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych odbędzie się 50 bezpłatnych szkoleń tematycznych z zakresu obsługi inwestycyjnej projektów szerokopasmowych dla przedstawicieli samorządów i przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Szkolenia będą obejmowały następujące bloki tematyczne:
- Zajęcie pasa drogowego i budowa kanałów technologicznych.
- Koordynacja robót budowlanych oraz budowa sieci szerokopasmowych po nowelizacji ustawy z 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych.

Udział w konferencji i szkoleniach jest bezpłatny.

, Źródło artykułu: Serwis Samorządowy PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola