Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie z Funduszy Norweskich modernizacji lub wymiany źródeł ciepła w przedsiębiorstwach. Zainteresowani mogą składać wnioski do 7 kwietnia

Data publikacji: 2014-02-10, Data modyfikacji: 2014-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Przedsiębiorcy planujący inwestycje ograniczające zużycie energii w firmach mogą ubiegać się o dofinansowanie na ten cel z Funduszy Norweskich – informuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku. Do 7 kwietnia prowadzony jest nabór wniosków o dofinansowanie nowych projektów polegających na modernizacji lub wymianie istniejących źródeł ciepła w przedsiębiorstwie wraz z modernizacją procesu spalania lub zastosowaniem innego nośnika energii (np. spalanie gazu, oleju lub biomasy poprzez eliminację spalania węgla).

 

Dotacje nie obejmują natomiast budowy nowych źródeł ciepła. W konkursie mogą startować małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Dofinansowanie może pokryć do 30% wartości projektu (nie mniej niż równowartość 600.000 EURO). Wnioski przyjmuje Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Dokumentacja konkursowa zamieszczona jest na stronie: www.mos.gov.pl/artykul/4465_aktualnosci/22069_ogloszenie_o_naborze_wnioskow_w_ramach_funduszy_norweskich_dla_programu_operacyjnego_pl04_oszczedzanie_energii_i_promowanie_odnawialnych_zrodel_energii.html. Bliższe informacje o konkursie można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich we Włocławku przy ul. Bechiego 2, tel. 54 235 67 12, e-mail ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola