Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza przebudowa ulicy Stodólnej na odcinku od ul. Targowej do ul. Królewieckiej. Od 10 marca ma nastąpić wyłączenie z ruchu

Data publikacji: 2014-03-05, Data modyfikacji: 2014-03-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Od najbliższego poniedziałku, 10 marca planowane jest wyłączenie z ruchu na czas przebudowy, ulicy Stodólnej na odcinku od ul. Targowej do ul. Królewieckiej oraz ulicy Królewieckiej na odcinku od ul. Cyganka do ul. Stodólnej. Przypomnijmy: przebudowa dotyczy 120-metrowego odcinka ul. Stodólnej wraz z przyległymi skrzyżowaniami z ulicami Targową oraz Królewiecką.

 

Odwodnienie, oświetlenie i zieleń objęte są odrębnymi opracowaniami. Cały zaprojektowany układ komunikacyjny dróg i chodników połączony jest z siecią dróg miejskich i chodników sąsiadujących ulic. Uwzględniono także korektę ulicy Stodólnej na odcinku Targowa – Królewiecka - prawoskręt wraz z dodaniem pasa dla pojazdów skręcających w lewo w ulicę Królewiecką, wykonanie chodnika prawostronnego oddzielonego od jezdni pasem zieleni szerokości 2.50 metra. Zadanie, w terminie do 30 maja tego roku, zrealizuje wykonawca wyłoniony w trybie przetargu: Firma Inżynieryjno-Drogowa „Drogtom”, za cenę brutto wynoszącą 895 000 zł.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola