Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na dostawę i instalację sprzętu komputerowego i multimedialnego dla szkół. Uczniowie będą korzystać między innymi z nowych laptopów i tablic interaktywnych

Data publikacji: 2014-02-20, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja sprzętu komputerowego i multimedialnego dla 3 włocławskich zespołów szkół zawodowych, w ramach projektu pn.: „Włocławek podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Do Zespołu Szkół Budowlanych trafi między innymi: 20 laptopów z oprogramowaniem, rzutniki multimedialne, ekrany do wyświetlania prezentacji multimedialnej, zestawy tablic interaktywnych, oprogramowanie do komputerowego wspomagania projektowania dla 30 stanowisk, tonery.

 

Do Zespołu Szkół Chemicznych również trafi 20 laptopów z oprogramowaniem, rzutniki multimedialne, ekrany do wyświetlania prezentacji multimedialnych, zestawy tablic interaktywnych z oprogramowaniem i projektorem. Natomiast uczniowie Zespołu Szkół Technicznych będą mogli korzystać nie tylko z 20 laptopów z oprogramowaniem, ale i z zestawu kamery reporterskiej ( kamera, torba, bateria, karta pamięci, oświetlenie nakamerowe, statyw, głowica, wózek i uchwyt do wózka), tablic interaktywnych i rzutników multimedialnych. Każda szkoła otrzyma również po 80 pendrive’ów. Sprzęt, za cenę brutto 262 236,00 zł dostarczy i zainstaluje PHPU ZUBER Andrzej Zuber z Wrocławia. Wykonawca będzie miał na wykonanie zadania 14 dni od daty podpisania umowy. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty jest opublikowana pod adresem: http://www.wloclawek.pl/g2/2014_02/7740_fileot.pdf

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola