Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty artystyczne, zajęcia czytelnicze, plastyczne, pokazy strategicznych gier fantasy. To tylko część oferty przygotowanej specjalnie dla dzieci przez placówki kultury

Data publikacji: 2014-02-03, Data modyfikacji: 2014-02-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Zajęcia w czasie ferii zorganizują: Centrum Kultury Browar B. wraz z klubami „Zazamcze”, „Stara Remiza” i „Łęg”; Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza, Galeria Sztuki Współczesnej.

 

Będą to zarówno warsztaty dla grup zorganizowanych uczestniczących w półkoloniach w szkołach, jak i zajęcia dla uczestników indywidualnych. Jedynym ograniczeniem jest liczba miejsc, jaką dysponują poszczególne placówki. Najlepiej wcześniej zatelefonować do konkretnej instytucji i dowiedzieć się o możliwość zapisania dziecka na zajęcia. Szczegółowe informacje wraz z kontaktami telefonicznymi do miejskich instytucji kultury są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce Ferie 2014: http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/12756_52849.html

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola