Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włocławek Wystawa Gołębi i Drobnego Inwentarza 2018 / Pokaz Zdjęć Najlepszych Okazów

 
Wystawa we włocławku przedstawiała wiele ras gołębi, kur, kaczek, królików. Na giełdzie obok można było spotkać także papugi. Było na czym oko zawiesić nawet na giełdzie nadwyżek hodowlanych było wiele ładnych okazów w różnych, często w przystępnych cenach. Udało mi się zakupić trzy gołębie NW z kartami ocen z tej wystawy oraz dwa z giełdy. Poza tym niestety nie zdążyłem kupić pięknych karierów. Moje grupy na facebooku: GOŁĘBIE OZDOBNE I POCZTOWE: facebook.com/groups/1702902993318884/ Bażanty i Drób Ozdobny: facebook.com/groups/1708055472846937/ Kanał kolegi: youtube.com/channel/UCAcTKy-FKaFvbnmBr_QvDIA Zapraszam do Lajkowania, Komentowania i Subskrybowania. Pozdrawiam.

 


Emil-Hodowca Ptactwa Ozdobnego
 
Data pliku video: 2018-11-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola