Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI URATOWALI DESPERATA

Data publikacji: 2017-08-07, Data modyfikacji: 2017-08-08
A A AWydrukDrukuj  
 

Policjanci z Włocławka w ostatniej chwili uratowali 20-latka, który próbował popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.
Funkcjonariusze, którzy uratowali niedoszłego samobójcę, pozują do zdjęcia na tle radiowozu
W minioną sobotę, 5 sierpnia br., przed 4.00 dyżurny policji we Włocławku odebrał niepokojący telefon. Syn zgłaszającego, mieszkaniec gminy Włocławek, zamierzał popełnić samobójstwo. Mundurowi z wydziału patrolowo-interwencyjnego, st. sierż. Patryk Stańczak i post. Oskar Ordoński, nie tracąc ani chwili, pojechali pod wskazany adres. Tam ustalili, że 20-latek zamknął się w stodole i oświadczył, że zamierza odebrać sobie życie.

Mundurowi nie mogli dostać się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego, gdyż desperat zablokował drzwi. Policjanci próbowali odblokować wejście, cały czas utrzymując słowny kontakt z młodym mężczyzną. Ponadto obserwowali go przez szpary w ścianie budynku.

Sytuacja była bardzo poważna. Mężczyzna stał na drabinie, a na szyi miał pętlę. W pewnym momencie zeskoczył. Policjanci wiedzieli, że liczy się każda sekunda. Wyrwali drzwi stodoły i szybko przecięli wisielczy sznur. Niedoszłego samobójcę przekazali obecnej na miejscu załodze karetki pogotowia. Dzięki zdecydowanej reakcji stróżów prawa mężczyźnie w porę udzielona została pomoc.

 

mk, Źródło artykułu: KWP w Bydgoszczy
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola