Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza 14 lutego na bezpłatne seminarium, poświęcone branży ITC

Data publikacji: 2014-02-10, Data modyfikacji: 2014-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 

„Współpraca firm dostarczających rozwiązania ICT z zakresu procesów produkcyjnych i automatyki przemysłowej – optymalizacja, efektywność, innowacyjność” – to tytuł seminarium, które odbędzie się przy ul. Toruńskiej w piątek 14 lutego.

 

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców zajmujących się branżą ICT (techniki informacyjne i komunikacyjne). Szczególnie do tych, których działania udoskonalają lub wręcz pozwalają na wprowadzenie innowacyjnych, ulepszonych rozwiązań w produkcji, obróbce czy też usługach. Spotkanie poświęcone będzie współpracy przedsiębiorstw i nawiązywaniu powiązań kooperacyjnych, w tym inicjatyw klastrowych w województwie kujawsko-pomorskim w latach 2014 – 2020. Udział w seminarium jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału należy przesyłać do 12 lutego faksem pod numer: 54 423 20 12 bądź e-mailem na adres: biuro@inkubator.wloclawek.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 54 423 20 00 i na stronie internetowej http://inkubator.wloclawek.pl/zaproszenie-na-seminarium-14022014, gdzie znaleźć można formularz zgłoszeniowy i program seminarium.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola