Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Włocławski Model Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowych”. W marcu odbywać się będą bezpłatne szkolenia w ramach projektu

Data publikacji: 2014-03-06, Data modyfikacji: 2014-03-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Projekt realizują wspólnie: Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych „SUKCES” wraz z Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej oraz Centrum Edukacji i Kultury „Zenit”. Na szkoleniach, kierowanych do organizacji pozarządowych, trenerzy podpowiedzą, w jaki sposób zdobyć środki na działalność, gdzie szukać konkursów, jak przygotować wniosek o dofinansowanie, jak go poprawnie rozliczyć. Spotkania odbywać się będą w weekendy przy ul. Młynarskiej 3.

 

Pierwsze, pn. „Aplikowanie o środki finansowe - źródła finansowania NGO”, potrwa 18 godzin i realizowane będzie w dniach 8-9 oraz 15 marca. Drugie szkolenie pn. „Zasady rozliczania zadań dotowanych przez samorząd - otwarte konkursy ofert”, zaplanowane na 12 godzin, realizowane będzie 21 i 22 marca. „Modele współpracy administracji publicznej z NGO”, to z kolei 6 godzinne spotkanie, zaplanowane 29 marca. Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o kontakt pod nr tel. 54 426 26 67 lub na adres e-mail wmw2014@op.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Po szczegóły dotyczące marcowych szkoleń odsyłamy na: http://cop.wloclawek.pl/?id=57&news=510. Natomiast więcej na temat samego projektu „Włocławski Model Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowych” można się dowiedzieć na stronie:   http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/5077_52911.html

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola