Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Wsparcie inwestycji mikroprzedsiębiorstw”. Do 7 lutego trwa nabór wniosków o dofinansowania

Data publikacji: 2014-02-06, Data modyfikacji: 2014-02-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku informuje, że nabór dotyczy przedsiębiorstw mikro czyli zatrudniających mniej niż 10. pracowników. W konkursie wsparcie otrzymają projekty inwestycyjne niezbędne do rozpoczęcia działalności gospodarczej lub zwiększające potencjał (produkcyjny, wytwórczy, usługowy) wnioskodawcy. Efektem projektu ma być wprowadzenie nowej lub poszerzenie dotychczasowej oferty produktowej/usługowej wnioskodawcy lub wprowadzenie nowej technologii oraz powstanie co najmniej jednego miejsca pracy.

 

Po informacje na temat konkursu, zasad przygotowania dokumentacji oraz rozliczania projektów zapraszamy do Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, przy Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ul Bechiego 2.

 

Punkt Informacyjny czynny jest w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach od 7.30 – 15.30; we wtorek od 7.30 do 18.00, w piątek od 7.30 do 14.00. Można się również kontaktować telefonicznie pod numerem 54 235 67 10 oraz za pomocą poczty elektronicznej na adres ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl. Warto dodać, że w marcu ruszy ponadto nabór do konkursu pn. „Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw”, adresowany do firm produkcyjnych, zatrudniających co najmniej 30. pracowników.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola