Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw”. Urząd Marszałkowski organizuje szkolenie adresowane do beneficjentów i potencjalnych beneficjentów ubiegających się o dotacje

Data publikacji: 2014-02-26, Data modyfikacji: 2014-02-26
A A AWydrukDrukuj  
 

Przypomnijmy, że działanie pn. „Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw”, skierowane jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Celem działania jest unowocześnianie oraz zwiększanie efektywności ich działania.

 

Wymaganym skutkiem jest wzrost zatrudnienia. Nabór do konkursu ruszy w marcu. Poprzedzające je szkolenie rozpocznie się 7 marca o godz. 9.00 w  Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu przy placu Teatralnym 2. Zainteresowani udziałem w spotkaniu, powinni wypełnić formularz zgłoszeń i przesłać  pod adres e-mailowy: m.orzechowska@kujawsko-pomorskie.pl, najpóźniej do 28 lutego, tel. kontaktowy: (056) 6218705. Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.mojregion.eu/aktualnosci/items/wsparcie-inwestycji-przedsiebiorstw-szkolenie.html

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola