Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyróżnienie „Eko-inspiracja 2013” dla Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej

Data publikacji: 2014-02-11, Data modyfikacji: 2014-02-11
A A AWydrukDrukuj  
 

Zielone projekty Włocławskiego Centrum Edukacji Ekologicznej brały udział w konkursie organizowanym przez redakcję miesięcznika „Ekologia i Rynek” i zostały wyróżnione godłem „Eko-inspiracja 2013” w kategorii „Partnerstwo”. Wyróżnienie to jest przyznawane w uznaniu znaczącej roli w działaniach na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

 

Warto dodać, że laureaci plebiscytu wyłaniani byli w czterech oddzielnych kategoriach: „Firma”, „Produkt”, „Partnerstwo” oraz „Uczelnia”. Nagrodę WCEE przyznało grono profesjonalistów czyli czytelnicy miesięcznika „Ekologia i Rynek” oraz użytkownicy portalu ekoinspiracja.ekorynek.com. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas Gali Finałowej Plebiscytu „Eko-inspiracja 2013”, która odbyła się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zdjęcia z uroczystości i wręczenia nagród tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.408087192592551.98668.376393342428603&type=1

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola