Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapytaj eksperta ZUS

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 

O możliwych formach pomocy, jakiej może udzielić ZUS osobom posiadającym trudności w spłacie należności, dowiesz się w trakcie dyżuru telefonicznego. Na dyżur zapraszamy 10 października w godz. 08:00-14:00 pod nr. tel. 517 370 138.

W trakcie dyżuru nasi eksperci wyjaśnią, kto może starać się o odroczenie terminu płatności składek lub rozłożeniu należności z tytułu składek na raty. Dowiesz się, jakie należności podlegają odroczeniu lub rozłożeniu na raty, co zyskasz podpisując z ZUS umowę.

Z kolei 12 października o godz. 10:00 w Inspektoracie ZUS we Włocławku, ul. Plac Wolności 18/19 (sala 49) odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące świadczeń z ubezpieczenia wypadkowego. Podczas szkolenia zostanie omówiona tematyka:
• uznawania zdarzenia za wypadek przy pracy,
• dokumentowania,
• prawa do świadczeń.

Na szkolenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola