Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZUS doradza przedsiębiorcom

Data publikacji: 2018-10-13, Data modyfikacji: 2018-10-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Październik to nie tylko miesiąc dla ubezpieczonych, ale również dla przedsiębiorców. Inspektorat ZUS we Włocławku organizuje wiele dyżurów i szkoleń dla tej grupy klientów. Warto z nich skorzystać. W trakcie indywidualnych konsultacji przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak dokonać zgłoszenia w ZUS, jak rozliczać składki oraz w jaki sposób dokonywać zmian i korekt w dokumentacji.
Eksperci ZUS przybliżą również temat e-składki, elektronicznych zwolnień lekarskich, a także, o jaką pomoc przedsiębiorcy mogą się ubiegać w przypadku problemów finansowych.

Harmonogram spotkań:
• 19 października o godz. 12:00 – dyżur pracownika ZUS w Stowarzyszeniu Księgowych Oddziału Okręgowego we Włocławku, ul. Miedziana 2/4
• 19 i 26 października o godz. 10:00 – szkolenie z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich w siedzibie Inspektoratu ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167 (sala 104). Na szkolenia niewymagane są wcześniejsze zapisy.
• 25 października w godz. 10:00-14:00 – Drzwi otwarte „Pomoc w spłacie zadłużenia wobec ZUS” w siedzibie Inspektoratu ZUS we Włocławku, ul. Płocka 167.

Również dla lekarzy organizujemy szkolenia z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. Szkolenia odbędą się 18 i 25 października o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu ZUS we Włocławku,
ul. Płocka 167 (sala 104).

Serdecznie zapraszamy.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola