Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZUS szkoli z e-zwolnień

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Inspektorat ZUS we Włocławku przyjmuje zgłoszenia na szkolenia dotyczące e-zwolnień. Szkolenia dla lekarzy zaplanowano w każdy czwartek września, natomiast szkolenia dla płatników składek w każdy piątek września.

Najbliższe szkolenie dla lekarzy odbędzie się odbędzie się 6 września, a dla płatników składek 7 września. Wszystkie szkolenia rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie Inspektoratu w sali 104.

Więcej informacji na temat szkoleń: na stronie www.zus.pl, w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy pod nr. tel. 54 23 07 204.

Lekarze mogą również skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie obsługi e-ZLA w każdy poniedziałek w godz. 15.00-18.00.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola