Prace polegające na usuwaniu starej, zużytej powierzchni i „kosmetycznym” odświeżeniu tablic i słupów zlokalizowanych w 38 miejscach Włocławka, będą realizowane sukcesywnie przez całe wakacje.
OSiR prowadzi prace ze szczególną dbałością, bowiem – jak podkreśla dyrektor Jan Sieraczkiewicz – umieszczanie informacji na tablicach i słupach jest najstarszą i najbardziej tradycyjną formą przekazywania mieszkańcom wiadomości o planowanych imprezach. Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia na swojej stronie internetowej cennik za korzystanie z obiektów i urządzeń. Szczegóły są opublikowane pod adresem: http://www.bip.osir.wloclawek.pl/?zasady-funkcjonowania/cennik/.
Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek. Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola