Celem konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów (wyrobów i technologii), które mają szansę zaistnieć na rynku polskim. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Zwycięzcy w jednej z czterech zaproponowanych przez organizatora kategorii, otrzymają statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem „Polski Produkt Przyszłości” oraz wsparcie w promocji produktu w kraju i za granicą.
Produkty powinny być zaprezentowane w jednej z następujących kategorii: „wyrób przyszłości w fazie przedwdrożeniowej”, „technologia przyszłości w fazie przedwdrożeniowej”, „wyrób przyszłości w fazie wdrożeniowej” lub „technologia przyszłości w fazie wdrożeniowej”. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą w siedzibie PARP (ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa) do 24 maja. Regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej www.ppp.pi.gov.pl. Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu: (22) 432 83 12 lub za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected].
Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek. Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola