„Program...” określa cele i kierunki działań w zakresie ochrony środowiska przed hałasem na następne lata, w perspektywie krótko i długookresowej, wraz z zestawieniem kosztów i źródeł finansowania poszczególnych zadań. Treść projektu wraz z załącznikami jest opublikowana pod adresem: http://www.bip.um.wlocl.pl/?app=obwieszczenia&nid=5116. Z projektem można się również zapoznać w Wydziale Środowiska Urzędu Miasta Włocławek przy ul. 3 Maja 22, I piętro, pok. 21 w godzinach pracy urzędu, tj. poniedziałek, środa, czwartek od godz. 7:30 do godz. 15:30; wtorek od godz. 7:30 do godz. 16:00; piątek od godz. 7:30 do godz. 15:00.
W terminie do 14 czerwca br. mieszkańcy Włocławka mogą składać uwagi i wnioski do projektu „Programu …” . Można to uczynić ustnie do protokołu lub pisemnie na adres: Urząd Miasta Włocławek Wydział Środowiska, ul. 3 Maja 22, 87-800 Włocławek; za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: [email protected] lub [email protected], bądź też pisemnie na adres wykonawcy programu: BMT ARGOSS Sp. z o.o., ul. Kościerska 7, 80-328 Gdańsk lub faksem na nr wykonawcy programu: 58 552 2019.Wszystkie uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone, a informacja o ich wykorzystaniu zostanie umieszczona w rozdziale „Programu ochrony środowiska przed hałasem dla miasta Włocławek”, dotyczącym udziału społeczeństwa.
Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek. Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola