Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej, które mieści się przy ul. Żabiej zachęca, by w czterech krokach rozpocząć współpracę. KROK 1 to podpisanie porozumienia.
Regulamin współpracy i korzystania przez organizacje pozarządowe i inne podmioty z obiektu WCOPiIT dostępny jest na stronie www.cop.wloclawek.pl/?id=22. Do podpisania porozumienia wystarczy odpis KRS i statut organizacji. W KROKU 2 wystarczy sprawdzić w kalendarzu na stronie internetowej centrum, dostępność pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. W KROKU 3 czytamy: Złóż zapotrzebowanie, przynieś je do nas lub wyślij mailem na adres [email protected]. Finalny KROK 4 stanowi natomiast: Korzystaj z naszej szerokiej oferty na preferencyjnych warunkach. Warto przypomnieć, że współpraca z centrum pozwoli organizacjom, które nie mają swojej siedziby, na m.in. udostępnianie adresu korespondencyjnego czy możliwość korzystania z pomieszczeń i potrzebnego sprzętu (szkoleniowego, komputera z Internetem, zaplecza magazynowego itp.).
Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek. Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola