Pod bezpłatnym numerem 800 007 788 funkcjonuje infolinia dla odbiorców sygnału telewizyjnego, uruchomiona przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Ponadto, na stronie http://www.cyfryzacja.gov.pl/ można znaleźć wszystkie niezbędne informacje związane z procesem przejścia z emisji analogowej sygnału telewizyjnego na sygnał cyfrowy.
Witryna jest wyposażona w przydatną wyszukiwarkę. Po wpisaniu nazwy miejscowości można sprawdzić, kiedy ustanie emisja analogowa, a w jej miejsce pojawi się sygnał cyfrowy. Uwaga: wyłączanie telewizyjnych stacji analogowych w województwie kujawsko-pomorskim planowane jest w okresie 28 listopada 2012 – 17 czerwca 2013 r. Wyłączenie nie dotyczy abonentów platform kablowych i satelitarnych oraz posiadaczy nowoczesnych telewizorów z wbudowanym dekoderem DVB-T/MPEG-4 oraz Dolby Digital Plus.
Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek. Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola