Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Do 31 marca właściciele psów mają czas na uiszczenie obowiązującej opłaty

Data publikacji: 2014-03-06, Data modyfikacji: 2014-03-06
A A AWydrukDrukuj  
 

Wysokość opłaty od kilku lat nie zmienia się i wynosi 40 złotych za psa. Warto dodać, że w roku 2013 właściciele wnieśli opłaty za blisko 4 tysiące czworonogów. Do kasy miasta z tego tytułu wpłynęło 115 598 57 zł.

 

Trzeba pamiętać, że w momencie, gdy nie mamy już psa, zwierzę należy w Urzędzie wyrejestrować. Inaczej ratusz będzie kierował ponaglenia o uiszczenie należności, gdyż nie został poinformowany o naturalnym wygaśnięciu konieczności wnoszenia takiej opłaty. Informacja o wysokości opłaty obowiązującej w danym roku jest opublikowana w: http://www.bip.um.wlocl.pl/?app=aktualnosci&nid=4743

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola