Belka
Wtorek, 16 Października 2018   imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Smog wyborczy

Smog wyborczy

Data dodania: 2018-10-10
Połowa Polaków uważa, że smog jest poważnym problemem lokalnym i dotyczy miejsca ich zamieszkania – wynika z badania CBOS. Wykorzystują to samorządowcy, którzy grają problem złej jakości powietrza w kampanii wyborczej. Forum Rozwoju Efektywnej Energii sprawdziło lokalne kampanie i programy kandydatów w tym zakresie. więcej »
 
 

Zapytaj eksperta ZUS

Data dodania: 2018-10-04
O możliwych formach pomocy, jakiej może udzielić ZUS osobom posiadającym trudności w spłacie należności, dowiesz się w trakcie dyżuru telefonicznego. Na dyżur zapraszamy 10 października w godz. 08:00-14:00 pod nr. tel. 517 370 138. więcej »
 
 

ZUS dla ubezpieczonych

Data dodania: 2018-10-04
Co roku ZUS wysyła do ubezpieczonych Informację o stanie konta (IOSKU). Dla wielu osób informacja mogła być zbyt skomplikowana. Dlatego w tym roku w październiku organizujemy „Dni Ubezpieczonego” pod hasłem: Informacja o stanie konta ubezpieczonego – ważna informacja o Twojej przyszłości. Chcemy, aby Ubezpieczeni czytali tę informację z łatwością, a swoje konto w ZUS znali tak dobrze jak konto bankowe. W tym celu zorganizujemy spotkania z naszymi ekspertami w miejscu ich pracy – informuje Krystyna Michałek Regionalny Rzecznik prasowy ZUS w kujawsko-pomorskim.  więcej »
 
 

„Lekcje z ZUS” czas zacząć

Data dodania: 2018-10-04
Ponad 3700 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego weźmie udział w piątej edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.  więcej »
 
 

We Włocławku ZUS szkoli z e-zwolnień

Data dodania: 2018-09-27
Lekarze i pracodawcy coraz bardziej gotowi na e-ZLA. Od 1 grudnia elektroniczne zwolnienia lekarskie mają całkowicie zastąpić papierowe dokumenty. ZUS we Włocławku cyklicznie prowadzi szkolenia z obsługi e-ZLA. Najbliższe szkolenia dla lekarzy odbędzie się 4 i 11 października, natomiast dla pracodawców, pracowników kadr i płac 5 i 12 października. Szkolenia odbędą się o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Płocka 167, sala 104. więcej »
 
 

Skorzystaj z darmowych porad

Data dodania: 2018-09-13
21 września podczas Drzwi Otwartych w Inspektoracie ZUS we Włocławku będzie można skorzystać z porad ekspertów ZUS. W trakcie indywidualnych konsultacji będzie można zasięgnąć informacji w zakresie dokumentowania prawa do zasiłków z ubezpieczenia chorobowego z uwzględnieniem elektronicznych zwolnień lekarskich. więcej »
 
 

ZUS zaprasza do projektu „Lekcje z ZUS” –...

Data dodania: 2018-09-13
To już piąta edycja programu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dotychczas dzięki projektowi „Lekcje z ZUS” swoją wiedzę poszerzyło blisko 160 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W ubiegłym roku w województwie kujawsko-pomorskim  w lekcjach udział wzięło 4500 uczniów z 88 szkół.  więcej »
 
 

Wyższa renta socjalna

Data dodania: 2018-09-04
Od 1 września wzrosła wysokość renty socjalnej do kwoty 1029,80zł brutto. ZUS podwyższy wypłacane świadczenie z urzędu, co oznacza, że nie trzeba w tej sprawie składać wniosków. Tylko w lipcu w województwie kujawsko-pomorskim ZUS wypłacił ponad 17,1 tys. rent socjalnych (Oddział ZUS w Bydgoszczy - 8 tys., Oddział ZUS w Toruniu ponad 9,1 tys.). więcej »
 
 

Dyżur telefoniczny

Data dodania: 2018-09-04
Dla przedsiębiorców mających problem z terminowym opłacaniem składek Inspektorat ZUS we Włocławku organizuje dyżur telefoniczny. Naszych ekspertów będzie można spytać jak rozłożyć swój dług na raty, jak odroczyć termin płatności czy też umorzyć zaległości. Dyżur odbędzie się 5 września w godz. 8.00-14.00 pod nr. tel. 517 370 138. więcej »
 
 

ZUS szkoli z e-zwolnień

Data dodania: 2018-09-04
Inspektorat ZUS we Włocławku przyjmuje zgłoszenia na szkolenia dotyczące e-zwolnień. Szkolenia dla lekarzy zaplanowano w każdy czwartek września, natomiast szkolenia dla płatników składek w każdy piątek września. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 142
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
włocławski

Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola