Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zadzwoń do ZUS

Data dodania: 2018-12-02
Już w najbliższy wtorek, 4 grudnia odbędzie się kolejny dyżur telefoniczny z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Tematem dyżuru będzie: Pomoc w spłacie zadłużenia.  więcej »
 
Zadbaj o swoje okna przed nadejściem zimy

Zadbaj o swoje okna przed nadejściem zimy

Data dodania: 2018-11-26
Okna spełniają swoje funkcje w stu procentach tylko i wyłącznie wtedy, gdy są odpowiednio konserwowane i poddawane regularnym przeglądom. Siarczysty mróz, opady śniegu, zimny i porywisty wiatr - te charakterystyczne dla okresu zimowego warunki atmosferyczne skutecznie potrafią uszkodzić okna i zmniejszyć ich funkcjonalność. Co zrobić, aby nasza stolarka przetrwała ten najzimniejszy czas w roku bez żadnego uszczerbku? Wystarczy kilka prostych zabiegów konserwacyjnych aby korzystać z niezawodności okien przez cały rok. więcej »
 
 

Koniec papierowych zwolnień lekarskich

Data dodania: 2018-11-16
Tylko do końca listopada zwolnienia lekarskie mogą być wystawiane na papierowym formularzu (ZUS ZLA). Od 1 grudnia lekarze będą wystawiać wyłącznie zwolnienia elektroniczne. Dlatego Oddział ZUS w Toruniu wraz ze wszystkimi podległymi jednostkami terenowymi ( tj. placówki ZUS we Włocławku, Grudziądzu, Brodnicy, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Golubiu- Dobrzyniu oraz Rypinie) od 19 listopada do 30 listopada uruchamia dla wszystkich zainteresowanych lekarzy oraz asystentów medycznych szereg spotkań. więcej »
 
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej(?)

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej(?)

Data dodania: 2018-11-08
Prawidłowo zbilansowana dieta, regularne uprawianie sportu… to wciąż za mało, by z czystym sumieniem móc powiedzieć, że świadomie dbamy o zdrowie. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa jakość powietrza, którym oddychamy – i to nie tylko na zewnątrz, lecz także – a może przede wszystkim – w domu, pracy czy szkole. więcej »
 
Jak zorganizować imprezę dla dzieci na Halloween? To strrrasznie proste!

Jak zorganizować imprezę dla dzieci na Halloween?...

Data dodania: 2018-10-29
Moda na Halloween w Polsce ma się coraz lepiej, czy tego chcemy, czy nie. Skoro więc nasza pociecha, tak jak rzesze amerykańskich dzieci, też marzy o imprezie w „strasznym” klimacie, może warto razem z rodzicami jej przyjaciół ją zorganizować? Zwłaszcza, że – wbrew pozorom – wcale nie musi być bardzo kosztowna. więcej »
 
 

Studencie uważaj by nie stracić renty rodzinnej

Data dodania: 2018-10-26
Studencie, jeśli pobierasz rentę rodzinną przeczytaj uważnie, co musisz zrobić by nie stracić prawa do renty albo nie zwracać nadpłaconego świadczenia. więcej »
 
Ocieplenie domu – pakiet korzyści z dofinansowaniem!

Ocieplenie domu – pakiet korzyści z dofinansowaniem!

Data dodania: 2018-10-23
Niższe rachunki za ogrzewanie, wysoki komfort cieplny, wyższa wartość nieruchomości… To największe zalety przemawiające za wykonaniem termoizolacji budynku. Co ważne, gospodarstwa domowe mogą teraz liczyć na dofinansowanie tego typu inwestycji. 19 września br. ruszył rządowy program „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Innymi słowy, właściciele mogą liczyć na dopłaty! więcej »
 
 

ZUS ostrzega – uważaj na maile od oszustów

Data dodania: 2018-10-23
Oszuści, podszywający się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych chcąc uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS tym razem wysyłają maile z informacją o zaległych składkach. ZUS przypomina, że nie wysyła maili do swoich klientów. więcej »
 
 

Dzień Seniora we Włocławku

Data dodania: 2018-10-22
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów zapraszają na „Dzień Seniora”, który odbędzie się 26 października we Włocławku. więcej »
 
 

ZUS doradza przedsiębiorcom

Data dodania: 2018-10-13
Październik to nie tylko miesiąc dla ubezpieczonych, ale również dla przedsiębiorców. Inspektorat ZUS we Włocławku organizuje wiele dyżurów i szkoleń dla tej grupy klientów. Warto z nich skorzystać. W trakcie indywidualnych konsultacji przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak dokonać zgłoszenia w ZUS, jak rozliczać składki oraz w jaki sposób dokonywać zmian i korekt w dokumentacji.  więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 143
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola