Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gdzie możesz szukać oszczędności budując dom ? - sugestie dla mieszkańców Włocławka

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-08-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Gdzie możesz szukać oszczędności budując dom ? - sugestie dla mieszkańców Włocławka

Budowa domu to nie lada wyzwanie, nie tylko finansowe, ale też logistyczne. W przypadku bramy garażowej, okien czy drzwi podejmujemy decyzje, które będą miały istotny wpływ na wiele czynników: od komfortu i finansowego aspektu użytkowania budynku po efekt wizualny. Możemy sobie pomóc i oszczędzić pieniądze, czas oraz nerwy kupując wszystkie te elementy u jednego producenta.

Sposób budowy wymarzonego domu zależy od możliwości finansowych i czasu, jakimi dysponuje inwestor. Jedni wybierają tzw. system gospodarczy. Jego atutem są niższe koszty budowy. Inwestor samodzielnie organizuje wszystkie prace, materiały, fachowców od poszczególnych etapów robót, załatwia formalności, negocjuje ceny. Jednak jest to rozwiązanie dla osób, które mają czas na samodzielne koordynowanie pracami oraz zmysł organizacyjny.

Na budowę „pod klucz” decydują się zwykle inwestorzy z zasobniejszym portfelem, dla których to czas jest najcenniejszy.

Wszystko w jednym miejscu

W obydwu przypadkach można zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, dokonując zakupów u jednego producenta. Taką firmą jest NITUS z Drużkowa Pustego (woj. małopolskie), która dysponuje kompleksową ofertą bram garażowych, okien, parapetów, rolet zewnętrznych, moskitier i drzwi, a nawet komórek lokatorskich.

- Nasza firma istnieje na rynku już od lat 90., oferujemy więc rozwiązania sprawdzone, które spełniają surowe normy jakości jak i posiadają wysoki współczynnik izolacji termicznej i akustycznej. Jesteśmy producentem szerokiego wachlarza asortymentu, zarówno w zakresie parametrów technicznych oraz bogatej gamy kolorystycznej. W przypadku bram garażowych klient ma do wyboru 10 kolorów podstawowych i aż 70 różnych oklein oraz możliwość lakierowania w dowolnym kolorze palety RAL, 100 wzorów drzwi zewnętrznych pasujących zarówno do nowoczesnych budynków jak również do renowacyjnej architektury, 25 kolorów pancerzy rolet zewnętrznych oraz ponad 40 różnych kolorów stolarki PVC. Do produkowanych przez nas bram garażowych, okien, rolet, drzwi oferujemy systemy automatyczne renomowanych producentów, których jesteśmy oficjalnym partnerem, m.in. firmy Somfy – wyjaśnia Paweł Orzeł, ekspert firmy NITUS.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Korzystając z oferty jednego producenta oszczędzamy czas, ponieważ kontaktujemy się z przedstawicielem jednej firmy, który koordynuje cały proces zakupowy. Znając nasze oczekiwania i możliwości jest w stanie zaproponować nam odpowiednie rozwiązania wraz z kompleksową obsługą montażową i transportem. Składając zamówienie możemy też wynegocjować rabat. Już samo to przynosi nam wymierne korzyści finansowe. Ponadto zamiast tracić czas na rozmowy z kolejną firmą i różnymi ekipami monterskimi, zastanawiać się, czy uda nam się dobrać odpowiednie elementy tak, by do siebie pasowały, możemy zająć się następnym etapem prac.

Gwarancja dopasowania

Diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Wybierając produkty tego samego producenta mamy gwarancję dopasowania wszystkich elementów. Jest to istotne nie tylko w kwestiach kolorystyki, ale przede wszystkim w przypadku zastosowania napędów automatycznych w bramach i roletach, czy też elektronicznych elementów kontroli dostępu w drzwiach wejściowych. Przede wszystkim wszelkiego rodzaju urządzenia i podzespoły są ze sobą kompatybilne. Wiele ułatwia to podczas serwisowania poszczególnych elementów, bez konieczności ponownego umawiania się z różnymi firmami.

Budowa wymarzonego domu to długoterminowa inwestycja, przede wszystkim w komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańców. Warto więc wybrać rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, korzystając przy tym z kompleksowej oferty jednego, sprawdzonego producenta. Do korzyści z zaoszczędzonego czasu i pieniędzy nikogo przecież nie trzeba przekonywać.

Aleksandra Dik/ Adventure Media, Źródło artykułu: Adventure Media, Autor zdjęć: NITUS
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola