Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Na kanale video Urzędu Miasta w portalu YouTube został udostępniony najnowszy film poświęcony włocławskim inwestycjom

Data publikacji: 2014-02-24, Data modyfikacji: 2014-02-24
A A AWydrukDrukuj  
 

Internauci mogą obejrzeć, jak prezentują się miejskie inwestycje: nowa przystań wodna przy ul. Piwnej, Centrum Kultury Browar B. u zbiegu ulic Łęgskiej/Bechiego, przebudowany Teatr Impresaryjny przy ul. Wojska Polskiego i stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Leśnej. Wszystkie te miejsca już są nowymi wizytówkami Włocławka; oferują też mieszkańcom zupełnie nową przestrzeń do spędzania wolnego czasu i zaspokajania potrzeb z zakresu kultury, sportu i edukacji.

 

Przypomnijmy: przystań u ujścia Zgłowiączki już jest otwarta, a z tarasu widokowego korzystają włocławianie i ich goście. W Centrum Kultury Browar B. dziś odbędą się prace komisji, która przeprowadzi procedurę odbioru końcowego. W Teatrze Impresaryjnym procedury odbiorcze jeszcze trwają, ale obiekt ruszy już niebawem ( miłośnicy sztuki scenicznej będą obchodzić tegoroczne święto teatru w nowym, piękniejszym i bardziej funkcjonalnym obiekcie ). Ukończenie stadionu OSiR jest opóźnione, ponieważ w trakcie realizacji inwestycji zmieniły się wytyczne m.in. Polskiego Związku Piłki Nożnej i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W związku z tym niezbędne było wydanie zamiennego pozwolenia na budowę. Do wykonania pozostały boiska rozgrzewkowe i zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Wykonawca przystąpi do układania nawierzchni boisk, jak tylko warunki pogodowe pozwolą. Film poświęcony włocławskim inwestycjom można oglądać pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=z6EdV4U-u2g&feature=c4-overview&list=UUO7sR6H2JEi3lrMB4_DRPbg

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola