Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Retransmisja obrad XLIX sesji Rady Miasta Włocławek

 
Porządek obrad XLIX sesji Rady Miasta Włocławek W dniu 14 września 2018 r. o godzinie 9.00 w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy ul. Zielony Rynek 11/13 odbędą się obrady XLIX sesji Rady Miasta Włocławek. Porządek obrad przedstawia się następująco: Sprawy organizacyjne. a) otwarcie sesji b) stwierdzenie quorum c) przyjęcie protokołu z obrad XLVIII sesji d) zmiany do porządku obrad XLIX sesji. Informacja Prezydenta Miasta z działalności miasta w okresie międzysesyjnym. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Miasto Włocławek do projektu pn. „Aktywna Mama, aktywny Tata” współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 8. Aktywni na rynku pracy, Działanie 8.4 Godzenie życia zawodowego i rodzinnego, Poddziałanie 8.4.1. Wsparcie zatrudnienia osób pełniących funkcje opiekuńcze w ramach konkursu Nr RPKP.08.04.01-IZ.00-04-207/18. Projekt uchwały w sprawie upoważnienia Prezydenta Miasta do zaciągania zobowiązań na realizację zadania pn. „Zimowe utrzymanie dróg”. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji mieszkańców ulicy Planty I we Włocławku. Rozpatrzenie skargi Pana M.R. na działalność Prezydenta Miasta Włocławek. Interpelacje, wnioski i zapytania radnych. Informacje i komunikaty. Zamknięcie obrad. SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ?sub_confirmation=1

 


CW24tv
 
Data pliku video: 2018-09-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola