Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"RODZINA 500+". WE WŁOCŁAWKU PONAD 7 TYSIĘCY ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW

Data publikacji: 2017-01-04, Data modyfikacji: 2017-01-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Dokładnie 7 239 wniosków zostało złożonych we włocławskim Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w związku z realizacją programu „Rodzina 500+”. Są to dane na koniec listopada 2016 roku.

Mieszkańcy najczęściej składają dokumenty w formie papierowej - 5 604; na wysłanie dokumentów drogą elektroniczną zdecydowało się 1 635 osób.

W okresie od kwietnia do listopada liczba świadczeń wychowawczych przyznanych decyzją to 70 076, w tym na pierwsze dziecko: 32 857. Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba rodzin mających ustalone prawo do świadczenia wychowawczego. O ile w kwietniu było to 5 989 rodzin, o tyle w listopadzie 6 159.

Statystykami dysponuje Miejskie Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku.

redakcja, Źródło artykułu: wloclawek.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola