Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Samorząd Włocławka również w tym roku wesprze właścicieli nieruchomości ubiegających się o dofinansowanie na demontaż azbestu i likwidację odpadów azbestowych. Kwota do rozdysponowania wynosi 50 000 zł

Data publikacji: 2014-03-03, Data modyfikacji: 2014-03-03
A A AWydrukDrukuj  
 

Do końca marca osoby fizyczne – właściciele nieruchomości mogą składać wnioski o dofinansowanie z miejskiego budżetu. Wysokość dofinansowania na likwidację azbestu wynosi 15 zł brutto za usunięcie metra kwadratowego tego materiału z obiektu, zaś dofinansowanie usunięcia zdeponowanych na nieruchomości odpadów azbestowych to 400 zł brutto za tonę.

 

Ważne: Usunięcie azbestu musi nastąpić do 15 listopada br. Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej www.bip.um.wlocl.pl/?cid=217&bip_id=2192 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13, na stanowisku Gospodarki Komunalnej i Środowiska.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola