Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości zaprasza dziś na bezpłatną ekspercką prelekcję dotyczącą emerytur i finansów

Data publikacji: 2014-02-12, Data modyfikacji: 2014-02-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Spotkanie to okazja, by dowiedzieć się, co myślą eksperci o finansowaniu biznesu i prywatnych emeryturach dla przedsiębiorców w Polsce. Organizatorem prelekcji, która rozpocznie się w sali konferencyjnej przy ul. Toruńskiej o godz. 11.00 jest organizacja pozarządowa - Stowarzyszenie Budowania Postaw i Świadomości Finansowej „SFIN”.

 

Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie: http://inkubator.wloclawek.pl/biznes-a-emerytury. Przypominamy ponadto, że jeszcze dzisiaj Inkubator przyjmuje zgłoszenia udziału w bezpłatnym seminarium pn. „Współpraca firm dostarczających rozwiązania ICT z zakresu procesów produkcyjnych i automatyki przemysłowej – optymalizacja, efektywność, innowacyjność”, które odbędzie się 14 lutego. Więcej informacji o spotkaniu można uzyskać pod numerem tel. 54 423 20 00 i na stronie internetowej WIIiP: http://inkubator.wloclawek.pl/zaproszenie-na-seminarium-14022014

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola