Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Włocławski Inkubator zaprasza w przyszłym tygodniu na dwa bezpłatne spotkania - pierwsze poświęcone projektowi Voucher Badawczy, a drugie dla branży ICT

Data publikacji: 2014-02-19, Data modyfikacji: 2014-02-19
A A AWydrukDrukuj  
 

We wtorek 25 lutego we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w projekcie Voucher Badawczy. Głównym celem projektu jest wzrost poziomu współpracy firm z sektora MŚP z jednostkami naukowymi w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Szczegóły dotyczące spotkania przy ul. Toruńskiej można znaleźć na: http://inkubator.wloclawek.pl/spotkanie-informacyjne-voucher-badawczy-25-02-2014. Natomiast dzień później, w środę 26 lutego, inkubator zaprasza na spotkanie przedsiębiorców z branży ICT. Uczestniczyć w nim będzie ekspert, z prężnie działającego klastra branży ICT na Pomorzu, który opowie jak w praktyce wiedza ludzi, poprzez współpracę przekłada się na zysk. Zainteresowanych udziałem odsyłamy na stronę Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości: http://inkubator.wloclawek.pl/zapraszamy-na-innowacyjne-seminarium-dla-fanow-informatyki-26-02-2014

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola