Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw”. Urząd Marszałkowski ogłasza nabór dla przedsiębiorców, którzy chcą ubiegać się o unijne dofinansowanie

Data publikacji: 2014-02-04, Data modyfikacji: 2014-02-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Konkurs adresowany jest do firm produkcyjnych, zatrudniających co najmniej 30. pracowników, które współpracują ze szkołami zawodowymi w zakresie organizacji praktyk lub staży. Nabór wniosków o dofinansowanie prowadzony będzie przez Urząd Marszałkowski w Toruniu od 17 do 28 marca. Zgłaszane do wsparcia projekty inwestycyjne powinny polegać przede wszystkim na wyposażeniu przedsiębiorstw w środki trwałe np. linie produkcyjne, maszyny, urządzenia, a ewentualne prace budowlane nie mogą przekraczać 20% planowanych wydatków.

 

Poziom dotacji jest zróżnicowany, zależny od wielkości firmy, i wynosi: do 70% w przypadku małych przedsiębiorstw, do 60% dla firm średnich i maksymalnie 50% dla przedsiębiorstw dużych. Efektem inwestycji powinno być też powstanie co najmniej 3. nowych miejsc pracy. Dokumentacja konkursowa opublikowana jest na stronie Urzędu Marszałkowskiego www.mojregion.eu.

 

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich we Włocławku przy ul. Bechiego 2, tel. 54 235 67 12, e-mail ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl.

 

 

 

Urząd Miasta Włocławek, Źródło artykułu: www.wloclawek.pl, Autor zdjęć: Urząd Miasta Włocławek
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola