Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

EFL podwójnie nagrodzony za wspieranie polskiej przedsiębiorczości

Data publikacji: 2017-11-02, Data modyfikacji: 2017-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
EFL podwójnie nagrodzony za wspieranie polskiej przedsiębiorczości

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw przyznała EFL tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017” w kategorii „Instytucje i jednostki samorządu terytorialnego”. Natomiast według miesięcznika ekonomicznego „Home&Market”, EFL to „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii „Leasing”. Wyróżnienia zostały przyznane za wkład spółki w rozwój najmniejszych przedsiębiorców w Polsce i konsekwentne prace nad jakością świadczonych usług.

– Nie bez powodu mianujemy się prekursorem polskiego leasingu. Od ponad ćwierćwiecza aktywnie uczestniczymy w budowie polskiego ekosystemu gospodarczego, edukujemy przedsiębiorców, wyjaśniamy, czym jest leasing i dlaczego stanowi ważne wsparcie biznesu jak również wyznaczamy kierunki rozwoju branży. Dziś jesteśmy jedną z najstarszych i największych firm w Polsce, a to oznacza, że przyjęta przez nas strategia rozwoju okazała się słuszna, a proponowane przez nas rozwiązania odpowiadają na coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów. Potwierdzeniem tego są przyznane nam wyróżnienia „Lider Przedsiębiorczości Roku” i „Najlepszy Partner w Biznesie”, które jednocześnie motywują do kontynuacji podjętych działań, a w szczególności dbałości o sprawną obsługę przekładającą się na wymierne, finansowe korzyści biznesowe naszych Klientów – mówi Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

Lider Przedsiębiorczości

EFL po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” w kategorii „Instytucje”. Konkurs jest organizowany od 1994 r. przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jego celem jest nagradzanie mikro, małych i średnich firm oraz organizacji otoczenia biznesu i jednostek samorządu terytorialnego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, a także za racjonalne korzystanie ze środków unijnych, przeznaczanych na rozwój firmy. Tytuł jest przyznawany w trzech kategoriach: mikro firmy, małe firmy oraz instytucje. Uroczysta gala XXIII edycji konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017” odbyła się 25 października br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W imieniu EFL nagrodę odebrał Radosław Woźniak, wiceprezes EFL.

W tegorocznej edycji konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2017” zostali wyróżnieni także klienci EFL. Firma Translation Street w kategorii „Firmy zatrudniające mniej niż 10 pracowników” oraz firma Ronomed w kategorii „Firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników”.

Najlepszy Partner w Biznesie

EFL S.A. został także uhonorowany tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii „Leasing”, przyznawanym przez miesięcznik ekonomiczny „Home & Market”. Spółkę wyróżniono za standard obsługi likwidacji szkód, który jest wysoko oceniany przez użytkowników, i nieustające prace nad jego doskonaleniem. Na obsługę szkody w EFL składa się wiele rozwiązań, dzięki którym nieprzyjemne zdarzenia stają się dla przedsiębiorcy mniej uciążliwe. Leasingobiorcy mają do dyspozycji m.in. Centrum Likwidacji Szkód oraz portal KlientEFL. Ponadto, we września br. klienci EFL zyskali kolejny powód wpływający na ich zadowolenie – aplikację EFL Assistance. Przy pomocy mobilnej aplikacji mogą wezwać assistance w przypadku awarii pojazdu czy zgłosić jego szkodę do Centrum Likwidacji Szkód EFL.

„Lider Przedsiębiorczości Roku 2017” oraz „Najlepszy Partner w Biznesie” to kolejne wyróżnienia przyznane EFL w tym roku. Spółka została „Finansową Marką Roku 2017”, natomiast magazyn Home & Market przyznał tytuł „Innowacyjna Firma” za produkt Leasing Swobodny.

EFL, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: EFL
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze ogłoszeniadodaj ogłoszenie +
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  włocławski

  Powiat włocławski - powiat w województwie kujawsko-pomorskim ma swoją siedzibę we Włocławku. Został utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Kowal, Brześć Kujawski, Chodecz, Izbica Kujawska, Lubień Kujawski, Lubraniec, Baruchowo, Boniewo, Choceń, Fabianki, Kowal, Lubanie, Włocławek.

  Atrakcyjność kulturowa wynika tu z bogatej i burzliwej historii. Powiat włocławski charakteryzuje się występowaniem atrakcyjnych turystycznie obiektów kultury materialnej. Jest bogaty w rozproszone obiekty historyczne takie jak: kościoły, pałace i dwory z parkami. Najważniejszymi elementami środowiska przyrodniczego są: wody powierzchniowe, szata roślinna i rzeźba terenu. To one przyciągają licznych gości w obręb ziem powiatu, do którego dojedziemy autostradą A1, drogami krajowymi nr 62, 67 i 91 oraz wojewódzkimi 252, 268, 265, 269 i 270, a także transportem kolejowym – linia nr 18.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola